Znajdź przedsiębiorstwo w wykazie:

One Day Clinic

Dane kontaktowe

Opis działalności

One Day Clinic to klinika leczenia zaćmy, która posiada kontrakt z NFZ. Oznacza to, że pacjenci kliniki mogą poddać się operacji usuwania zaćmy na koszt państwa. Czas oczekiwania w One Day Clinic to tylko 30 dni. Pacjenci mogą być wybrać 1 spośród 6 dostępnych pakietów medycznych, które kwalifikują ich np. do wybrania bardziej zaawansowanej soczewki czy też wygodnego transportu z miejsca zamieszkania do miejsca wykonywania operacji, kwaterunku oraz wyżywienia. Aby dowiedzieć się więcej na temat One Day Clinic, zachęcamy do skorzystania z informacji na stronie internetowej, a także do zapoznania się z opiniami dostępnymi w zakładce "Opinie".

Skuteczne leczenie zaćmy, które pozwoli Ci pozbyć się problemu ze wzrokiem już w 30 dni od kontaktu z nami. Wybierz One Day Clinic i ciesz się dobrym wzrokiem.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/panorama-firm.net.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 2.3/10 (7 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

One Day Clinic

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Polecamy: